Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU DE DATE USB

Număr anunț
DA34579730
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC BOD PETER TARGU SECUIESC (CUI 4404680)
Cod CPV
32572300-6 · Cablu de comunicatii de uz special (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.981.742 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.981.742 RON