Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plita electrica Secor 1 arzator, Pointer cu laser Wireless, Range extender Wireless 2 antene

Număr anunț
DA34572486
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Blaj (CUI 1767070)
Cod CPV
38436310-6 · Plite electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.563.840 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.563.840 RON