Ofertă acceptată Cumpărare directă

85147000-1 SERVICII DE MEDICINA MUNCII (REV.2)

Număr anunț
DA34579978
Autoritate contractantă
Colegiul de arta 'CARMEN SYLVA' (CUI 2845427)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.484.597 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.484.597 RON