Ofertă acceptată Cumpărare directă

RULMENT 7209 CTAP4 URB

Număr anunț
DA34580054
Autoritate contractantă
S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI 11212645)
Cod CPV
44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
389.553 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389.553 RON