Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saculet decorativ Craciun

Număr anunț
DA34582062
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Cod CPV
18936000-9 · Saci textili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.574.697 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.574.697 RON