Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tusiera stampila colop printer 30

Număr anunț
DA34579646
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Cod CPV
30192111-2 · Tusiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.436.480 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.436.480 RON