Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci 60 litri, 20 buc./rola

Număr anunț
DA34576950
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.768.332 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.768.332 RON