Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet steaguri pt exterior - ROMANIA, UNIUNEA EUROPEANA - 2,10 x 1,40 m

Număr anunț
DA34580741
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.271.849 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.271.849 RON