Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uscator de rufe CANDY ROE H8A2TE-S, Pompa de caldura, Wi-Fi, 8 kg, 14 programe, Clasa A++, alb

Număr anunț
DA34561393
Autoritate contractantă
Liceul Special Moldova (CUI 4701231)
Cod CPV
39713210-8 · Masini de spalat si uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
23.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON