Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese schimb si consumabile pentru uneltele din dotarea primariei Predealul Sarari,PH

Număr anunț
DA34559179
Autoritate contractantă
COMUNA PREDEAL SARARI (CUI 2843108)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.000.121 RON
Data publicării
23.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000.121 RON