Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INTRETINERE REAL TIME PCR, PCR VERITI, ANALIZOR GENETIC 3500

Număr anunț
DA34580401
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Cod CPV
50412000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de testare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.040.635 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.040.635 RON