Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipament protectie baieti si fete

Număr anunț
DA34579354
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.242.392 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.242.392 RON