Ofertă acceptată Cumpărare directă

SIFON

Număr anunț
DA34569256
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1 RON
Valoare atribuită
28.002.028 RON
Data publicării
24.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.002.028 RON

din 1 RON estimat