Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispenser distribuitor prosop prosoape de hartie servetele pliat z,v, zz pentru maini baie alb Losdi

Număr anunț
DA34580751
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHEORGHE SINCAI TG. MURES (CUI 4323381)
Cod CPV
39514400-2 · Distribuitoare automate de servetele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
385.586 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385.586 RON