Ofertă acceptată Cumpărare directă

Analize laborator ex. coprobacteriologic,Analize laborator ex. coproparazitologic,Servicii de Medici

Număr anunț
DA34582335
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,PROFESOR PANAITE C.MAZILU,,BROSTENI (CUI 18974746)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.530.072 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.530.072 RON