Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta echipamente laborator

Număr anunț
DA34580907
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI 1581793)
Cod CPV
50430000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.391.054 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
28.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.391.054 RON