Atribuită Cumpărare directă

GARNITURA FRANA TAMBUR SPATE DAF SB250 G-CR2

Număr anunț
DA34821051
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
FERMIT SA (CUI 1170151)
Cod CPV
34322300-3 · Garnituri de frana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.752,80 RON
Data publicării
11.01.2024 13:46
Data finalizării
12.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.752,80 RON