Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa, microfibra albastra 72g/mp, nematlasata, fermoar pe o latura, 57x130x3cm

Număr anunț
DA34582436
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRAIAN (CUI 38159012)
Cod CPV
39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.040.196 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.040.196 RON