Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţionarea produselor: vopsea și diluant pentru Complex Batca.

Număr anunț
DA34592490
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93 RON
Valoare atribuită
6.545.856 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.545.856 RON

din 93 RON estimat