Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de întreținere – 5 auto. (schimb cauciucuri, vulcanizare şi îndreptat jantă) – CMJ Alba

Număr anunț
DA34580591
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.886.860 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.886.860 RON