Ofertă acceptată Cumpărare directă

Audit financiar proiect POR - cod SMIS 155678

Număr anunț
DA34593706
Autoritate contractantă
Comuna Corbeni (CUI 4122051)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.508.301 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.508.301 RON