Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier pentru obiectivul :RENOVAREA ENERGETICĂ ȘCOALA GURA BĂDICULUI

Număr anunț
DA34585230
Autoritate contractantă
Comuna Minzalesti (CUI 3662592)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.494.715 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.494.715 RON