Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitive periferice si medii stocare date informatice

Număr anunț
DA34571489
Autoritate contractantă
U.M.0296 BUCURESTI (CUI 14381010)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.639.497 RON
Data publicării
24.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.639.497 RON