Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. demont., reloc., echip. comp. echip SES Cas. jud. CJ

Număr anunț
DA34590850
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.430.948 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.430.948 RON