Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță in cadrul POR Centru 4.2 Dezvoltarea mobilității urbane durabile in Orașe

Număr anunț
DA34584786
Autoritate contractantă
ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.557.834 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.557.834 RON