Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 98,5% sub estimat

MOTOARE ELECTRICE ASINCRONE TRIFAZATE

Număr anunț
CN1006849
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
EUROETANS INDUSTRI SRL (CUI 19069649)
Cod CPV
31110000-0 · Motoare electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
843.730 RON
Valoare atribuită
12.950 RON 98,5% sub estimat
Data publicării
26.11.2018 12:39
Anunț de atribuire
CAN1013011
Termen limită
09.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1032903

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
PRO TEHNIC S.R.L. CUI RO 15124236
Oferta 3 Individuala
Ofertant
SITAN GRUP SRL CUI RO 16633114
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

12.950 RON

din 843.730 RON estimat 98,5%

Adjudecat la 1,5% din estimat · economie 830.780 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.