Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Dotarea serviciilor publice din comuna Foieni, judetul Satu Mare
- Număr anunț
- SCN1028590
- Autoritate contractantă
- Comuna Foieni (CUI 3896828)
- Furnizor / câștigător
- MUNAX SRL (CUI 15380528)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 191.930,20 RON
- Valoare atribuită
- 190.999 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2018 10:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1009975
- Termen limită
- 07.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032765
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf
- declaratie conflict de interes.pdf
- FisaDate_DF1032765.pdf
- fisa de date.pdf
- fisa tehnica.pdf
- formulare.pdf
- model contract.pdf
- strategia de contractare.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MUNAX SRL CUI RO 15380528
Valoare atribuită
190.999 RON
din 191.930,20 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 931,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.