Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,0% sub estimat
Expertiza tehnica+ solutie tehnica + D.A.L.I – "Reabiltare si anvelopare pavilion A ( constructiile C1, C2, C3), Spitalul Judetean de Urgenta Braila, sos. Buzaului, nr.2”
- Număr anunț
- SCN1028558
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- GLOBEXTERRA S.R.L. (CUI 28610220)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.661,79 RON
- Valoare atribuită
- 114.000 RON 19,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2018 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1012650
- Termen limită
- 12.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033014
Documente
Documentația de atribuire
- Audit energetic SJU. pavilion A.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI- SJU- pavilion A.pdf.p7s
- Draft contract SJU pavilion A.pdf.p7s
- EXTRAS CARTE FUNCIARA SJU pavilion A.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033014.pdf
- formulare SJU- pavilion A.doc.p7s
- Nota conceptuala SJU pavilion A.pdf.p7s
- Tema de proiectare SJU pavilion A.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
iulgrimoni services CUI RO28610220
Subcontractanți 3
EXA CONCEPT SRL-D CUI RO35190668
KES BUSINESS S.R.L. CUI 34697191
ZZTOPO SRL CUI RO24904672
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TECHMEDIA ELECTRONICS S.R.L. CUI RO24835360
Valoare atribuită
114.000 RON
din 140.661,79 RON estimat
19,0%
Adjudecat la 81,0% din estimat · economie 26.661,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.