Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii inchiriere microbuz 19 locuri in perioada 04-10.12.2023
- Număr anunț
- DA34597137
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Cod CPV
- 60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 14.073.444 RON
- Data publicării
- 29.11.2023 11:24
- Data finalizării
- 29.11.2023 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.