Atribuită
Anunț de participare
Modul de amplificare/switch 4225-RPM Keithley sau echivalent
- Număr anunț
- SCN1175575
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
- Cod CPV
- 31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.424 RON
- Valoare atribuită
- 22.424 RON
- Data publicării
- 22.05.2026 15:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1134408
- Termen limită
- 08.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271750
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ROMTEK ELECTRONICS SRL CUI RO 10274437
Valoare atribuită
22.424 RON
din 22.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro