Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant toaleta solutie de pentru curatat WC gel BREF 700ml 700 ml

Număr anunț
DA34583713
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC REPEDEA (CUI 28675610)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON