Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare mobilier ,,Construire Gradinita P+E cu program prelungit comuna Sanmartin”

Număr anunț
DA34574184
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.968.970 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.968.970 RON