Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare a Doc. Tehnice - Faza DALI (inclusiv SSI)

Număr anunț
DA34581653
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.601.280 RON
Data publicării
27.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.601.280 RON