Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mici lucrari de reparatii vestiar sala sport -Școala Gimnazială nr. 40 ,, Aurel Vlaicu ” Constanța

Număr anunț
DA34592073
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala nr.40 "Aurel Vlaicu" Constanta (CUI 29446584)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.585.020 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.585.020 RON