Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ochelari VR OCULUS Quest 2 256GB White + incarcator si cablu

Număr anunț
DA34590327
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
Cod CPV
38636000-2 · Instrumente optice specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.198.965 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.198.965 RON