Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tocator HACCP Hendi, pentru produse lactate si paine, polietilena, 45x30x1,27 cm, albTocator HACC

Număr anunț
DA34564438
Autoritate contractantă
Gradinita cu PP nr 3 (CUI 29013645)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.399.840 RON
Data publicării
24.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.399.840 RON