Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie recrutare membrii CA Ocol Ghimes-Făget

Număr anunț
DA34586024
Autoritate contractantă
Comuna Ghimes-Faget (CUI 4277870)
Cod CPV
79600000-0 · Servicii de recrutare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.645.343 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.645.343 RON