Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare fax cu telefon - 1 bucată

Număr anunț
DA34588229
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Cod CPV
32581200-1 · Aparate fax (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.815.483 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.815.483 RON