Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare sistem înregistrare computerizată (Desktop, sistem de operare, periferice) 4 bucăți

Număr anunț
DA34589277
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.815.483 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.815.483 RON