Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,6% sub estimat

”ACHIZITIE CAMION” in cadrul proiectului “ACHIZITIA UNUI UTILAJ SPECIFIC PENTRU DOTAREA SERVICIULUI DE SALUBRITATE AL ORASULUI TARGU OCNA, JUDETUL BACAU”

Număr anunț
SCN1029028
Autoritate contractantă
Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144511-3 · Vehicule de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365.692,25 RON
Valoare atribuită
326.856 RON 10,6% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 17:21
Anunț de atribuire
SCNA1020064
Termen limită
12.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033243

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

326.856 RON

din 365.692,25 RON estimat 10,6%

Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 38.836,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.