Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru servicii veterinare (2 loturi)
- Număr anunț
- CN1006917
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ARAD (CUI 3519852)
- Furnizor / câștigător
- CAB. FICUŢ ADRIAN SRL (CUI 36771286)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 593.810,23 RON
- Valoare atribuită
- 738.759,06 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 14:42
- Anunț de atribuire
- CAN1012074
- Termen limită
- 08.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033098
Documente
Documentația de atribuire
- anexa caiet sarcini CSVA Curtici, Macea.xls.p7s
- caiet sarcini CSVA Curtici, Macea.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033098.pdf
- Formulare si modele.doc.p7s
- model acord cadru si contract subsecvent servicii veterinare.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 593.810,23 RON Adjudecat: 738.759,06 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | C.S.V.A. Curtici | 195.930,41 RON | CAB. FICUT ADRIAN 4 contracte | 145.719,34 RON ↓25,6% |
| CAB. FICUT ADRIAN · contract 112 · 31.12.2019 | 48.615,32 RON | |||
| CAB. FICUT ADRIAN · contract 24,25 · 14.02.2019 | — | |||
| CAB. FICUT ADRIAN · contract 26 · 14.02.2019 | 46.892,95 RON | |||
| CAB. FICUT ADRIAN · contract 4 · 04.01.2021 | 50.211,07 RON | |||
| 2 | C.S.V.A. Macea | 397.879,82 RON | CAB. FICUT ADRIAN 3 contracte | 593.039,72 RON |
| CAB. FICUT ADRIAN · contract 111 · 31.12.2019 | 397.879,82 RON | |||
| CAB. FICUT ADRIAN · contract 27 · 14.02.2019 | 92.142,44 RON | |||
| CAB. FICUT ADRIAN · contract 6 · 04.01.2021 | 103.017,46 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CAB. FICUŢ ADRIAN SRL CUI 36771286
Valoare atribuită
738.759,06 RON
din 593.810,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro