Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,0% sub estimat
Furnizare autovehicule prin închiriere pe termen lung (StartActiv Centru)
- Număr anunț
- SCN1028881
- Autoritate contractantă
- Romactiv Business Consulting (CUI RO15203674)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169.440 RON
- Valoare atribuită
- 37.344 RON 78,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 14:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1011703
- Termen limită
- 14.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033211
Documente
Documentația de atribuire
- 2_Modele_formulare-semnat.doc.p7s
- 3_Caiet de sarcini_inchiriere autovehicule_Centru-semnat.docx.p7s
- 4_Clauze contractuale-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1033211.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
NEW KOPEL ROMANIA SRL CUI 17847647
Valoare atribuită
37.344 RON
din 169.440 RON estimat
78,0%
Adjudecat la 22,0% din estimat · economie 132.096 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.