Atribuită
Anunț de participare
diverse aparate si produse medicale
- Număr anunț
- SCN1028871
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
- Furnizor / câștigător
- AVN SALES CONSULTING S.R.L. (CUI 19635098)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 555.462,18 RON
- Valoare atribuită
- 555.250 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1010453
- Termen limită
- 10.12.2018 08:00
- Documentație de atribuire
- DF1033178
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AVN SALES CONSULTING S.R.L. CUI 19635098
Valoare atribuită
555.250 RON
din 555.462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro