Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie autoutilitara cu accesorii de catre Comuna Glogova, judetul Gorj
- Număr anunț
- SCN1028860
- Autoritate contractantă
- COMUNA GLOGOVA (CUI 4510371)
- Cod CPV
- 34144400-2 · Vehicule de intretinere rutiera (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227.800,65 RON
- Valoare atribuită
- 227.300 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 12:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1012467
- Termen limită
- 10.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033072
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
NURVIL SRL CUI RO 8517267
Valoare atribuită
227.300 RON
din 227.800,65 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 500,65 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.