Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nisip -Antiderapant 0-8 fără sare

Număr anunț
DA34592659
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.986.262 RON
Data publicării
28.11.2023 11:24
Data finalizării
29.11.2023 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.986.262 RON