Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
aparate de electroterapie
- Număr anunț
- SCN1028855
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE RECUPERARE, MEDICINA FIZICA SI BALNEOCLIMATOLOGIE (CUI 4266006)
- Furnizor / câștigător
- AVN SALES CONSULTING S.R.L. (CUI 19635098)
- Cod CPV
- 33158200-4 · Aparate de electroterapie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 636.974,79 RON
- Valoare atribuită
- 636.573 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 12:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1010464
- Termen limită
- 10.12.2018 08:00
- Documentație de atribuire
- DF1033180
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AVN SALES CONSULTING S.R.L. CUI 19635098
Valoare atribuită
636.573 RON
din 636.974,79 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 401,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.