Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat

Servicii de topografie si cadastru in vederea actualizarii inscrierii in sistemul integrat de cadastru si carte funciara a imobilelor aferente statiei electrice Barbosi

Număr anunț
CN1006903
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
CTD TOPO SRL (CUI 37577149)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.833,33 RON
Valoare atribuită
3.800 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 11:49
Anunț de atribuire
CAN1012297
Termen limită
08.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1033131

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CTD TOPO SRL CUI 37577149

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.833,33 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 33,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.