Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

ACHIZITIE DE SARE INDUSTRIALA PENTRU DESZAPEZIRE TRANSPORTATA IN SECTORUL 3 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI

Număr anunț
SCN1028704
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
BICA SRL (CUI 6428635)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
990.000 RON
Valoare atribuită
981.750 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 10:47
Anunț de atribuire
SCNA1019356
Termen limită
14.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1033058

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BICA SRL CUI RO 6428635
Oferta 2 Individuala
Ofertant
DRAGON OIL STAR SRL CUI RO 6388379

Valoare atribuită

981.750 RON

din 990.000 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 8.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.