Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 26,4% sub estimat

Defrisarea vegetatiei din zona de siguranta a infrastructurii caii ferate pentru asigurarea gabaritului si vizibilitatii instalatiilor pe liniile C.F. SRCF Brașov

Număr anunț
SCN1028834
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
341.334 RON
Valoare atribuită
251.222,78 RON 26,4% sub estimat
Data publicării
27.11.2018 10:35
Anunț de atribuire
SCNA1012488
Termen limită
09.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1033125

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
VEST CONSTRUCT SRL CUI RO 13718895

Valoare atribuită

251.222,78 RON

din 341.334 RON estimat 26,4%

Adjudecat la 73,6% din estimat · economie 90.111,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.