Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie materiale consumabile workshop-uri
- Număr anunț
- SCN1028833
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN DAMBOVITA (CUI 4279855)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.228,38 RON
- Valoare atribuită
- 2.224,80 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.11.2018 10:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1011153
- Termen limită
- 06.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1033102
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini materiale consumabile workshop -uri INO-PRO.pdf.p7s
- FisaDate_DF1033102.pdf
- formulare materiale consumabileworkshop-uri INO-PRO.doc.p7s
- proiect de contract materiale consumabileworkshop-uri INO-PRO.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Valoare atribuită
2.224,80 RON
din 2.228,38 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.